O firmie

"ITALFROST - DE RIGO - GS" Sp. z o. o. z siedzibą w Pszczynie działa od 1993 roku. Została złożona przez obywateli Republiki Włoskiej, którzy nadal są głównymi udziałowcami.
Spółka, między innymi, jest wyłącznym przedstawicielem na teren Polski firmy CRIOCABIN S.p.A, producenta oferowanych urządzeń chłodniczych. Entuzjazm, nowoczesny styl pracy naszego zespołu owocują stałą i sprawną współpracą z naszymi klientami w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań ekspozycji produktów żywnościowych . Oferujemy dynamiczne usługi i różne formy współpracy w zakresie aranżacji, projektowania i wyposażenia sklepów w oferowane urządzenia chłodnicze.

Nasza pełna oferta zawiera wszystkie elementy wyposażenia sklepów i supermarketów, pozostałe urządzenia i komory chłodnicze, regały sklepowe, stanowiska kasowe, profesjonalne krajalnice do mięsa i wędlin, wilki itp. Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem firmy ATLAS BOSTON producenta profesjonalnego sprzętu dla sklepów i gastronomii tj. krajalnic, wilków, pakowarek, pił itp. Nasza firma jest również dystrybutorem producenta regałów sklepowych i stanowisk kasowych firmy CEFLA. Szeroką ofertę w regały chłodnicze i urządzenia na mrożonki uzupełniamy, jako dystrybutor producenta urządzeń chłodniczych firmy COSTAN.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dostawcy:

cefla

criocrabin

boston

costan